O mnie

Zdjęcie profilowe

Mam na imię Weronika. Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Na co dzień uczę w szkole podstawowej, w klasach I-III. Pod swoimi skrzydłami obecnie mam drugą klasę.

Ukończyłam studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego. Mam za sobą liczne kursy i szkolenia, takie jak: Trening Umiejętności Społecznych, Kurs podstawowy I stopnia w zakresie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, szkolenie Piosenka i Ruch, kurs kompetencji ogólnych Przedszkole Talentów,
E-learning Nauczanie Zdalne w Praktyce, szkolenie Jak pracować z elementarzem. Czyli pierwsze kroki w metodzie sylabowej, szkolenie Jak mówić, żeby uczniowie nas słuchali? Jak słuchać, żeby uczniowie do nas mówili?, Dyscyplina w trudnej klasie, Nauczyciel jako lider- autorytet- mediator.

Interesują mnie relacje, emocje, ich nazywanie, AKCEPTOWANIE! Chcę się z Tobą dzielić swoimi doświadczeniami, radami, pomysłami na zabawy. Przede wszystkim chcę Ci dać GARSTKĘ CZASU. Chcę, żeby to była przestrzeń na to co myślisz, czujesz, z czym się aktualnie zmagasz. Chcę, żeby tą przestrzeń wypełniało ciepło, miła atmosfera, empatia, wsparcie oraz otwartość na drugiego człowieka. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się taką przestrzeń wybudować.